Антикорупційна спільнота України

Антикорупційна спільнота України

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

Антикорупційна спільнота України, не давай хабарі, не бери хабарі.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

Головні новини » НОВИНИГолова комітету сенату США зі збройних сил Джон Маккейн вважає, що арешт відстороненого голови ДФС Романа Насірова є позитивним кроком, та наголосив на важливості створення незалежного антикорупційного суду.
Про це повідомляє прес-служба політика.
“Арешт відстороненого голови ДФС Романа Насірова, який підозрюється в розтраті коштів – це позитивний крок українського уряду в боротьбі з корупцією”, – наголосив він.
За його словами, Національне антикорупційне бюро відзначилося гідною роботою щодо розслідування та щодо тривалих спроб протистояти корупції серед офіційних осіб.
“Цей успіх підкреслює важливість незалежних розслідувань з боку НАБУ та необхідність створення антикорупційного суду для винесення справедливих вироків винним в корупції”, – додав сенатор.
Крім того, американець наголосив, що довгострокові стабільність і успішність в Україні залежать від прихильності реформам, а також посилення законодавства та боротьби з корупцією.
“Висловлюю схвалення уряду України в досягненні прогресу і його безперервної боротьби з корупцією”, – підсумував Маккейн.

Джерело 

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Authorization
*
*
Registration
*
*
*

Веб сайт

Generation password